Otteluohjelma

Milloin Suomi pelaa MM-kisoissa vuonna 2021. Entä muut joukkueet Entä milloin pudotuspelit pelataan? Ne näet otteluohjelmasta. Kaikki ajat paikallista aikaa (UTC+3)

Alkusarja

RUS

RUS

A | Olympic Sports Centre | 1

4-3

21.5.2021 klo 16:15
CZE

CZE

GER

GER

B | Riika-areena | 2

9-4

21.5.2021 klo 16:15
ITA

ITA

BLR

BLR

A | Olympic Sports Centre | 3

2-5

21.5.2021 klo 20:15
SVK

SVK

CAN

CAN

B | Riika-areena | 4

0-2

21.05.2021 klo 20:15
LAT

LAT

DEN

DEN

A | Olympic Sports Centre | 5

4-3

22.05.2021 klo 12:15
SWE

SWE

NOR

NOR

B | Riika-areena | 6

1-5

22.05.2021 klo 12:15
GER

GER

GBR

GBR

A | Olympic Sports Centre | 7

1-7

22.05.2021 klo 16:15
RUS

RUS

FIN

FIN

B | Riika-areena | 8

2-1

22.05.2021 klo 16:15
USA

USA

CZE

CZE

A | Olympic Sports Centre | 9

2-5

22.05.2021 klo 20:15
SUI

SUI

LAT

LAT

B | Riika-areena | 10

2-3 VL

22.05.2021 klo 20:15
KAZ

KAZ

GBR

GBR

A | Olympic Sports Centre | 11

1-2

23.05.2021 klo 12:15
SVK

SVK

NOR

NOR

B | Riika-areena | 12

4-1

23.05.2021 klo 12:15
ITA

ITA

SWE

SWE

A | Olympic Sports Centre | 13

0-1

23.05.2021 klo 16:15
BLR

BLR

KAZ

KAZ

B | Riika-areena | 14

2-1 VL.

23.05.2021 klo 16:15
FIN

FIN

DEN

DEN

A | Olympic Sports Centre | 15

0-1

23.05.2021 klo 20:15
SUI

SUI

CAN

CAN

B | Riika-areena | 16

1-5

23.05.2021 klo 20:15
USA

USA

SVK

SVK

A | Olympic Sports Centre | 17

3-1

24.05.2021 klo 16:15
RUS

RUS

LAT

LAT

B | Riika-areena | 18

3-0

24.05.2021 klo 16:15
ITA

ITA

CZE

CZE

A | Olympic Sports Centre | 19

3-2

24.05.2021 klo 20:15
BLR

BLR

GER

GER

B | Riika-areena | 20

3-1

24.05.2021 klo 20:15
CAN

CAN

GBR

GBR

A | Olympic Sports Centre | 21

2-3 JA

25.05.2021 klo 16:15
DEN

DEN

USA

USA

B | Riika-areena | 22

3-0

25.05.2021 klo 16:15
KAZ

KAZ

SUI

SUI

A | Olympic Sports Centre | 23

0-7

25.05.2021 klo 20:15
SWE

SWE

FIN

FIN

B | Riika-areena | 24

5-2

25.05.2021 klo 20:15
NOR

NOR

RUS

RUS

A | Olympic Sports Centre | 25

3-0

26.05.2021 klo 16:15
DEN

DEN

KAZ

KAZ

B | Riika-areena | 26

3-2

26.05.2021 klo 16:15
GER

GER

BLR

BLR

A | Olympic Sports Centre | 27

3-4

26.05.2021 klo 20:15
GBR

GBR

CAN

CAN

B | Riika-areena | 28

4-2

26.05.2021 klo 20:15
NOR

NOR

SUI

SUI

A | Olympic Sports Centre | 29

8-1

27.05.2021 klo 16:15
SVK

SVK

USA

USA

B | Riika-areena | 30

4-2

27.05.2021 klo 16:15
LAT

LAT

SWE

SWE

A | Olympic Sports Centre | 31

2-4

27.05.2021 klo 20:15
CZE

CZE

FIN

FIN

B | Riika-areena | 32

3-0

27.05.2021 klo 20:15
ITA

ITA

SWE

SWE

A | Olympic Sports Centre | 33

4-1

28.05.2021 klo 16:15
GBR

GBR

KAZ

KAZ

B | Riika-areena | 34

2-4

28.05.2021 klo 16:15
CAN

CAN

DEN

DEN

A | Olympic Sports Centre | 35

5-2

28.05.2021 klo 20:15
BLR

BLR

LAT

LAT

B | Riika-areena | 36

3-4 vl

28.05.2021 klo 20:15
NOR

NOR

CZE

CZE

A | Olympic Sports Centre | 37

6-1

29.05.2021 klo 12:15
GBR

GBR

ITA

ITA

B | Riika-areena | 38

3-11

29.05.2021 klo 12:15
KAZ

KAZ

SUI

SUI

A | Olympic Sports Centre | 39

1-4

29.05.2021 klo 16:15
RUS

RUS

NOR

NOR

B | Riika-areena | 40

1-2

29.05.2021 klo 16:15
USA

USA

SVK

SVK

A | Olympic Sports Centre | 41

2-0

29.05.2021 klo 20:15
DEN

DEN

GER

GER

B | Riika-areena | 42

1-2

29.05.2021 klo 20:15
FIN

FIN

BLR

BLR

A | Olympic Sports Centre | 43

0-6

30.05.2021 klo 16:15
SUI

SUI

ITA

ITA

B | Riika-areena | 44

1-7

30.05.2021 klo 16:15
CAN

CAN

SWE

SWE

A | Olympic Sports Centre | 45

3-1

30.05.2021 klo 20:15
SVK

SVK

FIN

FIN

B | Riika-areena | 46

3-2 ja.

30.05.2021 klo 20:15
LAT

LAT

CZE

CZE

A | Olympic Sports Centre | 47

2-1 vl.

31.05.2021 klo 16:15
DEN

DEN

USA

USA

B | Riika-areena | 48

2-0

31.05.2021 klo 16:15
GER

GER

RUS

RUS

A | Olympic Sports Centre | 49

3-2 vl.

31.05.2021 klo 20:15
SWE

SWE

NOR

NOR

B | Riika-areena | 50

3-1

31.05.2021 klo 20:15
KAZ

KAZ

SUI

SUI

A | Olympic Sports Centre | 51

6-3

01.06.2021 klo 12:15
GBR

GBR

CAN

CAN

B | Riika-areena | 52

2-3 vl.

01.06.2021 klo 12:15
FIN

FIN

SVK

SVK

A | Olympic Sports Centre | 53

3-7

01.06.2021 klo 16:15
CZE

CZE

ITA

ITA

B | Riika-areena | 54

2-4

01.06.2021 klo 16:15
USA

USA

RUS

RUS

A | Olympic Sports Centre | 55

6-0

01.06.2021 klo 20:15
BLR

BLR

GER

GER

B | Riika-areena | 56

2-1

01.06.2021 klo 20:15
LAT

LAT

Pudotuspelit

SUI

SUI

Puolivälierät | Olympic Sports Centre | 57

2-3 vl

03.06.2021 klo 16:15
GER

GER

USA

USA

Puolivälierät | Riika-areena | 58

6-1

03.06.2021 klo 16:15
SVK

SVK

RUS

RUS

Puolivälierät | Olympic Sports Centre | 59

1-2 ja.

03.06.2021 klo 20:15
CAN

CAN

FIN

FIN

Puolivälierät | Riika-areena | 60

1-0

03.06.2021 klo 20:15
CZE

CZE

USA

USA

Välierät | Riika-areena | 61

2-4

05.06.2021 klo 14:15
CAN

CAN

FIN

FIN

Välierät | Riika-areena | 62

2-1

05.06.2021 klo 18:15
GER

GER

USA

USA

Pronssiottelu | Riika-areena | 63

6-1

06.06.2021 klo 15:15
GER

GER

FIN

FIN

Kultaottelu | Riika-areena | 64

2-3 JA.

06.06.2021 klo 20:15
CAN

CAN

Päivitetty viimeksi 06.06.2021 klo 23:03